Basınçlı Hava Kurutucular

Omega basınçlı hava kurutucuları
, basınçlı havada bulunan su buharını ayrıştırarak sistemden atan cihazlardır. Nem, su ya da buhar, basınçlı hava içinde bulunur ve kullanım noktalarına taşınır. Ancak fazlası sistemden atılmazsa sistem verimini kaybeder. Bunun sonucunda da üretim kaybı oluşur ve maliyetli bakım masrafları çıkar. Omega basınçlı hava kurutucuları ise bu anlamda ihtiyacı karşılamaktadır. Sitemizde yer alan iletişim bilgileri üzerinden tarafımıza 7/24 ulaşabilirsiniz.

Omega Kompresör, basınçlı hava kurutucuları ile 27 yıldır sektörde öne çıkan firmalardan biridir. Basınçlı hava kurutucularının çalışma prensibi ile buhar formundaki nemin basınçlı hava hattında yoğuşması engellenebilir. Bu durum maliyetli hasarların ve kalite kaybının oluşmasını da önleyecektir. Kurutucuların işleme konseptleri her türlü basınçlı hava şartlarına uyum sağlar. Kurutma yöntemi de cihazların uygulama prensipleri üzerinden belirlenir.

Omega Basınçlı Hava Kurutucular Ne İşe Yarar?

Basınçlı hava ile çalışan hemen hemen her uygulamada, temiz ve kuru havanın önemi büyüktür. Standart kompresörlerinden gelen nem ya da kirlilik durumları, büyük sistem hataları oluşturabilir. Bu hatalar sonucu, havanın kalitesi bozulabilir ve dolayısıyla ürün kalitesi de düşer. Omega basınçlı hava kurutucuları ise hava kalitesini korurken fazla nem seviyesini de normale indirmektedir.

Omega Kompresör, geniş ürün seçeneklerinden biri olan Omega basınçlı hava kurutucusu ile müşterilerine en iyisini sunmaktadır. Basınçlı hava kurutucusu sınıfının en iyisi olan ürünlerini uygun fiyatlarla müşterileri için hazırlamaktadır. Son teknoloji basınçlı hava kurutucularını kullanan Omega Kompresör, aynı zamanda az enerji ile yüksek performans alma imkanı da sağlamaktadır.

WhatsApp Telefon